Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd

  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar JHPD
No. Çalışanları 100~220
Yıllık satış 7.6 Million -12.3 Million
Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

JHPDKalıp Üreticisi, fabrikamızda olması çok uygun olan Tianluohu Endüstri Parkı, Guanguang Yolu, Guanlan Kasabası, Shenzhen'de (Meiguan Otoyolu girişine yakın, Chang'an Peugeot'nun karşısında) 2005 yılında kurulmuştur.

 

Şirketin kuruluşundan bu yana, mükemmel kalite, iyi kurumsal itibar ve öncü girişimci ruhu ile sektörün ön saflarına dayanmaktadır.Ve Global Müşterilerin çoğuna hizmet eden iyi bir sosyal temel oluşturdu.

 

liderliğindeGenel Müdür - Tony Wangve tüm çalışanların ortak çabası,JHPDİlk Kalıp yapımından 6 Kalıp Döküm makinesine (maksimum 800T), Artı 20 CNC işleme merkezine ve 10 Tayvan CNC torna tezgahına kadar büyümüştür, Kalıbı geliştirmekten Bitmiş ürünlerin Üretimine kadar, bir Üretim alanına sahibiz. 3.500 metrekare, 220 çalışanı ile Profesyonel ve Kapsamlı bir işleme üreticisi olmak.

 

JHPDUyguladığı: Müşteri Odaklı, Kalite Odaklı;Kalite Politikası olarak Uzun Vadeli İstikrarlı Ortaklar oluşturmak.JHPDürünleri içerirLED, Otomobil Parçaları, CCTV Güvenlik Kameraları, Geniş Mobilya Yelpazesi, Elektronik Aksesuarlar, Haberleşme Odaları vb..Zamanında teslimat;Kalite güvencesi;Hızlı Servis ve DüşüncelilikJHPDiş temel değerleri.

 

JHPD%70 yurt dışından, %30 yurt içinden olmak üzere değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Kalıp ve Seri Üretimin üretim sürecini sıkı bir şekilde izlemek için gelişmiş Test Ekipmanları ve Deneyimli Bilimsel Araştırma Personeli kullanıyoruz.KA HENG tarafından üretilen tüm Kalıplar Uluslararası Standartlara ulaşmıştır.JHPDMüşterilerimize, Global müşterilerimizden daha fazla itibar için Dürüst, Tutkulu, Dikkatli, Düşünceli Hizmet Sonrası arasında tatmin edici ürünler sunmak.

 

JHPD2018 yılında IATF 16949'u geçti. Otomotiv sektörüne daha Güvenilir ve Profesyonel Teknik Hizmetler sağlamak.

 

Geleceğe umutla bakmak,JHPDdaha öncü ve yenilikçi, mükemmellik, bütünlük yönetimi, kaliteli hizmet yönetimi modeline hizmet eden bu, dünyanın her yerinden müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmak için daha fazla Mükemmel Kalıp ve Ürün yapmanın en iyi yoludur.

 

JHPDkarşılıklı karlı bir gelecek için parlak bir işbirliği yaratmak için Endüstri ile el ele gitmeye isteklidir.

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 0

 

Geçmiş

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 0

16+ yıllık istikrarlı gelişme, ilerlememizin temel nedenidir, İnsan odaklı savunucuları insanları durdurur ve izler.JHPD'nin her adımı.

 

 

2005 - Shenzhen, Guangdong eyaleti, Çin'de kurulan Çin, Döküm, Kalıplama hizmeti vermektedir.

"LIGO şirketi" ile kurulan iş ve geliştirme ve tasarım "Aerobik Fitness Ekipmanları" ABD Pazarına satış yapıyor, Marka: KEISER' ABD - İlk müşteri

 

2006 - Özellikle araba LED'i için otomobil parçaları üreten yerel büyük ticaret şirketi ile işbirliği yapıldı, Marka: Truck-Lite

 

2008-- Tıbbi ekipman parçaları Çin pazarı için EDAN'ın tedarikçisi oldu.

 

2009-- ISO9001-2008 Belgeli

- ARRK China ile iş kurdu ve Sanayi, Otomobil parçası, Haberleşme ekipmanı, Havacılık endüstrisi, Tıbbi cihazlar için Kalıplama ve döküm sağladı.

- Son müşteriler tıpkı Valeo Europe, Honda, Ford, Delphi vb.

 

2010 - 3D Systems America ile iş kurdu, ardından İtalya, İngiltere ve Brezilya pazarına yükseldi.

 

2015- CNC Makine Merkezi kuruldu, Japonya'dan 15 takım "Brother ve Frank CNC Makinesi" satın alındı.

 

2017 - Tüm döküm makinesini Otomatik döküm makinesine değiştirdi ve üretim kapasitesini artırdı, Seri üretim için istikrarlı kaliteyi sağlayın.

 

2018 - Tüm ekibin çabası ve iki yıllık hazırlıktan sonra nihayet fabrikamız IATF 16949 tarafından sertifikalandırıldı.

 

2019-- Müşterinin ihtiyaçlarına göre 3D yazıcı aksesuarları geliştirin ve tasarlayın.

 

2020- Covid19 ile yüzleşmek için Tıbbi cihaz ürünlerine odaklanın.

 

2021 - "Shenzhen Johnhalm PDTec., Ltd" adlı yan kuruluşu kurun ve kalıbı ve parçaları doğrudan deniz pazarına ihraç edin.

Hizmet

Yeteneklerimiz, CNC ile işlenmiş kütük prototiplerinden tam üretime kadar uzanır: kaplama, boyama, toz kaplama, serigrafi, Helicoils dahil mekanik montaj, Pem uçlar ve özel tasarlanmış paslanmaz çelik uçlar.Son teknoloji basınçlı döküm, CNC ekipmanı kullanıyoruz ve sürecimizi doğrulamak için;Eşsiz QA ekipmanı ve inceleme teknikleri ile.

Bizimle
A
otomobil kaliteli annenagement Standartları (IATS) 16949 sertifikası, mükemmel hizmetimiz, güvenilirliğimiz ve zamanında teslimatımızla birleştiğinde, ADC'nin müşterilerimizin ihtiyaçlarını her gün karşılamasını ve aşmasını sağlar.

Ancak müşterilerimiz hedeflerine ulaştığında hedeflerimize ulaşmış oluyoruz.Toplam müşteri memnuniyeti!Bir sonraki Alüminyum Ürününüzü tasarlama konusunda yardım için bizimle iletişime geçin.Sizden haber almak ve bir sonraki programınıza benzersiz çözümümüzü sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 0

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

Biz tipik Çinli alüminyum ve plastik üreticiniz değiliz.Kendini işine son derece adamış satış personelimiz, müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için fazladan yol kat etmekten asla vazgeçmedi.İşletmelerinin veya sektörlerinin büyüklüğü ne olursa olsun, müşterilerimize aynı sadakat ve bağlılıkla davranırız.

 

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, daha yüksek verim ve daha iyi üretkenlik elde etmek için parçalarınızı kalıplama ve basınçlı döküm işlemi için optimize etmek üzere tasarımda size yardımcı olacaktır.

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 0

 

Tüm ekip için haftalık kalite kontrol ve güvenlik üretim eğitimi.

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 1

 

Her ayın başında kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, sadece kazanana ait olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Renkli açık hava etkinliklerimiz.Hayatın tadını çıkar.

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 2

 

Çin Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd şirket Profili 3

 

 

Mesaj bırakın